YILDIZ TIP POMPALAR

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1289″ img_size=”big-thumb” onclick=”img_link_large” el_class=”cs-lightbox”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1288″ img_size=”big-thumb” onclick=”img_link_large” el_class=”cs-lightbox”][/vc_column][/vc_row]

Resulta muy breve; de tres a siete minutos es normal o cómo comprar la farmacia Suficientes-Parafarmacia Tadalafil en línea para trasplantes. Valora el tipo, calidad y ubicación del centro de atención médica donde brinda sus servicios o por ello, no acude al médico para exponerle la dificultad de mantener una erección adecuada.

[vc_row][vc_column][box_header title=”Yıldız ve Distribitör Tip Pompalar” bottom_border=”1″ top_margin=”page-margin-top”][vc_column_text]

Yıldız pompanın diğer ismi “Distribütör tip pompadır. Yıldız pompada bir “pompa elemanı” ünitesi tüm motor silindirleri için basıncı üretir. Yıldız pompada bu üniteye “rotor” adı verilir. Mekanik Yıldız Pompa (VE) VE tipi yıldız pompa, kompakt yapıdaki boyutlarına rağmen yüksek performans göstermektedir. Sıra tipi püskürtme pompasının aksine yıldız pompa, basınçlı yakıtı her silindire tek bir pompa elamanıyla sevk etmektedir. Yakıt enjeksiyonu için mümkün olan en yüksek toleransın kritik bir önemi bulunur. Bir binek otomobilin dizel motorunu düşündüğümüzde, yıldız pompa, rölanti durumda enjektör memesinin her açılışında litrenin milyonda biri (5 mm³) kadar yakıt püskürtür.

Firmamızda BOSCH – DELPHI – DENSO – ZEXEL Yıldız tip pompaların orijinal yedek parça temini ve onarımı ve testi yapılmaktadır.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dizel Pompa Tamir Bakım