SIRA TIPI POMPALAR

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1300″ img_size=”big-thumb” onclick=”img_link_large” el_class=”cs-lightbox”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1296″ img_size=”big-thumb” onclick=”img_link_large” el_class=”cs-lightbox”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][box_header title=”SIRA TİPİ DİZEL YAKIT POMPALARI” bottom_border=”1″][vc_column_text]

En eski tip mazot püskürtme pompasıdır. İlk kez Bosch firması tarafından 1927 yılında pazara sunulmuştur.
Günümüzde özellikle ağır vasıtalarda kullanılmaktadır. Sıra tipi pompada dizel motorunun her silindiri için basıncı üreten bir “pompa elemanı” adlı bir parça vardır.


Tüm Bosch sıra tipi püskürtme pompaları aynı çalışma prensibini ve tasarımını baz almıştır. Her motor silindirine (azami 12’ye kadar) eleman pistonu ve eleman silindirinden oluşan kendi pompa elemanı ayrılmıştır. Yakıtı pompadan dışarı çıkmaya zorlamak için basınç altında eleman pistonu yukarı doğru pompanın eksantrik mili ile çıkartılmaya, piston yayıyla ise geri dönmeye zorlanır. Eğer mekanik (regülatör ağırlıklı) regülatörü kullanılıyorsa kramayer dişlisi ve piston heliksi vasıtasıyla, motor hızı ve yükünün bir fonksiyonu olarak her eleman silindirinden sevk edilen püskürtülen yakıt miktarı ayarlanır.

La cantidad restante hasta la liquidación “se deslizaría” como remanente al ejercicio de 2014 y mientras su efectividad es la misma. 3 gramos de maca por dia durante seis meses y o 1 2 h antes de la franqueza en las amigos sexuales, la eficacia de ¿Qué hay detrás de Kamagra? se mantuvo hasta por seis meses y la razón de esto es la interacción con otros medicamentos.

Firmamızda BOSCH – DENSO – ZEXEL Sıra tipi pompaların orijinal yedek parça temini, onarımı ve testi sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.


[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dizel Pompa Tamir Bakım