DELPHI CR

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1271″ img_size=”big-thumb” onclick=”img_link_large” el_class=”cs-lightbox”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1272″ img_size=”big-thumb” onclick=”img_link_large” el_class=”cs-lightbox”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][box_header title=”Multec® Dizel Common Rail Sistemi” type=”h3″ bottom_border=”1″][vc_column_text el_class=”margin-top-34″]

2000’li yılların başında Common Rail teknolojisinin çıkışı, dizel motoru taleplerini kökten değiştirmiştir. For a lot more information look at caça níquel grátis mais recente. Günümüzün dizel otomobilleri artık on yıl öncesinin gürültülü, hantal otomobilleri değildir. Tam aksine dizel otomobiller, birçok benzinli otomobil alternatifleriyle kıyaslanabilecek güç ve performansta, son derece gelişmiş verimli araçlardır.

Delphi’nin Multec® Dizel Common Rail ürünü sağlam ve düşük maliyetli dizel yakıt enjeksiyon sistemidir. Akıllı solenoid enjektör tasarımımız, bu yenilikçi sistemi son derece hızlı, rakip servo-basınç teknolojisiyle aynı enjektör performansını sağlar hale getirmiştir. Ayrıca Delphi’nin benzersiz kontrol stratejileri sistemin, aracın ömrü boyunca optimum emisyon kontrolü, ses davranışı ve sürüş performansı sağlayan tam ve doğru miktarda yakıt beslemesi gerçekleştirir. Sistemin ana parçalarına yakıt enjektörleri, yüksek basınçlı yakıt pompası, yakıt filtresi ve elektronik kontrol ünitesi dahildir. Birinci sınıf satış ve tamir, bakım, onarım ve yedek parça firmamızda en verimli şekilde hizmet vermekteyiz.

DELPHI FARKI

  • Arttırılmış dayanıklılık için sürekli olarak temiz, sessiz ve düzgün çalışan motor
  • Yüksek püskürtme performansıyla basit ve doğru dizel yakıtı enjeksiyonu
  • Gelişmiş yakıt tasarrufu ve emisyon
  • 2.000 bara kadar kabiliyet


[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dizel Pompa Tamir Bakım